2,186 Görüntülenme
İkinci Varisler Gizli Cemiyeti
5.0 IMDB Puanı
10 1 5 2990

İkinci Varisler Gizli Cemiyeti

(Secret Society of Second Born Royals)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Alex Litvak, Andrew Green, Austin Winsberg

Secret Society of Second-Born Royals, Anna Mastro tarafından yönetilen, senaryosu Alex Litvak ve Andrew Green tarafından beraber yazılan, Litvak, Green ve Austin Winsberg'in kendilerine ait bir hikayesine dayanan 2020 yılında yapılan 4k formatlı Amerikan süper kahraman aksiyon filmidir. Zanne Devine, Mike Karz ve Winsberg yapımcı olarak görev yapıyor. Filmde Peyton Elizabeth Lee, Niles Fitch, Isabella Blake-Thomas, Olivia Deeble, Noah Lomax, Faly Rakotohavana, Ashley Liao, Sam Page, Greg Bryk, Élodie Yung ve Skylar Astin rol alıyor. Film, Disney Channel ile birlikte ��retildi.


Illyria krallığında, ikinci doğanı kraliyetten Sam, arkadaşı Mike ile sokaklarda rock müzik yaparak monarşiye karşı kafa tutmaktadır. Ablası Eleanor, babalarının ve amcalarının ölümünün ardından anneleri Catherine'in yerine tahta geçmeye çalışmaktadır. Geceyi Mike ile geçirirken Sam, bir yeraltı konserdeyken aniden duyularında aşırı uyarılma yaşamaya başlar ve yangın fıskiyelerini çalıştırdığında Mike ile kendisinin tutukluk geçirmesine neden olur. Ertesi gün, Catherine tarafından tarih sınavını kaçırdığı için yaz okuluna gideceği konusunda bilgilendirilir.


Sam, sessiz ve sosyal açıdan garip Matteo, kendini beğenmiş ve popüler Tuma, sosyal ağ ve şatafatlı Roxana ile birlikte yaz okuluna gidiyor. Öğretmenleri Profesör James Morrow, yaz okuluna katılmak için orada olmadıklarını, bunun yerine dünyayı korumaya ve çeşitli monarşilere hizmet etmeye adanmış bir grup süper güçlü birey olan İkinci Doğan Kraliyetlerin Gizli Derneği'ne katılmak için eğitileceklerini ortaya söylüyor. Bunun ardından tüm ekip bir anda beyninden vurulmuşa dönüyor ve herkes çok şaşırıyor. İlk baştada söylendiği gibi bu bir fantastik süper kahraman filmi. Morrow kendini çoğaltma yeteneğine sahip olduğunu ve Catherine'in de bu gizli derneğe üye olduğunu açıklayarak Sam'i şok eder. Catherine ona kız kardeşi Eleanor'un topuluk hakkında hiçbir şey bilmemesi gerektiğini söyler ve Morrow onları hemen eğitime verir. Daha sonra ise bunun üzerinden olaylar gelişmeye başlar. Bunun ardından bu çok gizli ve birbirinden ayrı birçok yeteneğe sahip olan süper kahramanlar dünyayı kötülerden kurtarmaya çalışmaktadır. 

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum