1,345 Görüntülenme
Ödeşme Zamanı 2
5.8 IMDB Puanı
10 1 6 124

Ödeşme Zamanı 2

(The Debt Collector 2)
Kategori
Senaryo Jesse V. Johnson, Stu Small

4k film izle seçeneği bilgisayarınızı zorluyorsa ancak görüntü kalitesinden de o kadar ödün vermek istemiyorsanız, sitemizde 720p film izle eki de olan The Debt Collectors 2 filminde; hala çok canlı olan Sue'nun, Los Angeles'ta sokakta yürürken, hala çok hayatta olan French'in de çalıştığından şüphelendiği bir bar aramasıyla başlar. Sue, Fransızlardan bir borç tahsilat planı için onunla tekrar çalışmaya gelmesini ister. Tıpkı eski günlerdeki gibi. Sue barı bulup French'den kendisiyle tekrar çalışmasını istediğinde, French bunu reddeder. French son seferde olduğu duruma kapılmak istememektedir. Ancak, barda bir grup pislikle tam ölçekli bir kavgaya girdikten sonra French bu işten kovulur ve birden Sue’nun teklifi iyi bir fikir gibi görünür. Bu yüzden, French ve Sue nasıl ölü olmadıklarını birbirlerine anlattıkları hızlı bir kahvaltı toplantısından sonra, büyük borç tahsilât planlarına başlarlar. 


Eski patronları Tommy (geri dönen Vladimir Kulich) için ödenmemiş üç borcu tahsil etmek zorundalar ve ilk tahsilatları Las Vegas'tadır. Vegas'a giderken, French ve Sue'yu siyah bir SUV içinde ağır silahlı iki adam izliyor. Çünkü bu alacak tahsili planı kolay bir giriş ve çıkış projesi değildir. Daha büyük bir şey olmaktadır. Şimdi, Vegas'ta, French ve Sue, Sue ile komik bir cinsel geçmişi olan baş belası bir kadın mafya lideri olan Mal Reese (Marina Sirtis) ile tanışırlar. French ve Sue daha sonra yolun kenarında bir grup ağır silahlı haydutları döverler ve sonra bir otele gidip biraz dinlenmeye çalışırlar çünkü belli ki bu henüz başlangıçtır. Sue dinlenirken bazı duygularından ve kişisel olarak yaşadığı şeylerden bahseder. 


Artık kimseyle kavga etmek istememektedir ve içkiyi bırakmıştır. Özellikle şu anda sahip olduğu iş ve yaşadığı hayat düşünüldüğünde, bunların hepsi çok tuhaf görünüyor, ancak Sue yeni benliğini korumada ısrar ediyor. Ertesi gün, French ve Sue, Esteban Madrid (Cuete Yeska) adlı bir adam tarafından yönetilen bir boks kulübünde bir sonraki maçları için Los Angeles'a geri döner. Sue kulüpteyken "Artık dövüşmek istemiyorum" hayat hedefini kırmak ve amatör bir boksör tarafından onu tekmelemek zorunda kalır. French daha sonra birkaç kişiyi döver ve sonunda bir sonraki “tahsilatlarını” almaya devam ederler…

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın