2,363 Görüntülenme
Ünlü Ve Ölümcül
4.9 IMDB Puanı
10 1 5 286

Ünlü Ve Ölümcül

(Deadly Hollywood Obsession)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Patrick Roberts

Casey genç ve işini seven bir ilkokul öğretmeni olarak yaşamını sürdüren genç bir kadındır. Oldukça güzel olan Casey için erkek arkadaşa hayatında pek de yer yoktur. Casey her ne kadar her öğrencisini çok sevse de sınıfındaki Jack adındaki henüz on yaşındaki çocuk diğer öğrencilerine göre daha değerlidir. Çünkü Jack’in babası ünlü yıldız Sam’dir ve bu yıldıza da Casey yoğun hisler beslemektedir. 


Bir gün Casey, Jack’i almaya gelen kişiyi okulun park alanında karşılar ve Jack’i ona teslim eder ancak bir anda Casey’in gözü Jack’i alacak kişinin adına iliştiğinde gelen kişinin bir yabancı olduğunu anlar ve hemen Jack’i hemen bu kadından uzaklaştırır. Aralarında ufak bir itiş kakışın ardına Casey sonunda Jack’i kurtarmayı da başarmıştır. Bu durumu öğrenen Sam ise deliye döner ve hemen oğlunu okuldan alır. Ancak Sam birkaç gün sonra Casey’e oğlunu yıl boyunca evlerinde öğretmenlik yapması için teklifte bulunduğunda Casey buna inanamaz. Çünkü bu Sam’i her gün görmesi anlamına gelecektir. Başta bu teklife hemen cevap vermeyen Casey evine zorla giren birisinin evinin duvarına tehdit mesajı bırakması sonucunda sinirlenir ve Sam’in teklifini kabul etmeye karar verir. Bu noktadan sonra ise Casey aslında Jack’i kaçırmaya çalışan kadının normal bir kadın olmadığını ve Sam’e delicesine takıntılı birisi olduğunu ve şimdi de kendisini Sam’in hayatında istemediğini anlayacaktır.


Casey adındaki genç bir öğretmenin takıntılı ve hatta tehlikeli bir kadınla yüz yüze gelmesini ve sonrasında yaşanan olayları ele alan Famous and Fatal filminde yönetmen koltuğundaki isim Daniel Ringey’dir. İster Türkçe dublajı ile isterseniz de 4k film formatı ile izleyeceğiniz bu gerilim dolu filmin senaristi ise Patrick Roberts’dir. Hannah Barefoot ile Sarah Roemer ve de Jon Prescott isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturan simalardır. Casey bu tehlikeli oyunun sonunda kazanan tarafta olabilecek midir?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın