46 Görüntülenme
Waffles ve Mochi: Kutlama Şöleni
5.5 IMDB Puanı
10 1 6 3260

Waffles ve Mochi: Kutlama Şöleni

Kategori
Senaryo Michelle Rosenfarb
Ödüller 1 ödül

4k film formatında sizlerle olacak Waffles + Mochi's Holiday Feast isimli bu güzel yapımda Waffles ve Mochi ikilisinin son an da bir festival hazırlığı için el ele vermesini dostlarına mükemmel bir ziyafet hazırlamak için zamanla yarışmaları konu edilmektedir. Yönetmenliğini Jeremy Konner’in üstlenmiş olduğu ve yine kendisinin senaryosunu Erika Thormahlen ile birlikte hazırladığı bu filmde dünya genelinde büyük isimler, büyük şefler ve büyük restoranlar arasında eğlenceli bir maceraya tanık olacaksınız. Birbirinden farklı kültürlerin bir araya geldiği bu filmde Michelle Obama, Diona Elise Burnett, Andy Hayward ve Taleia Gilliam isimleri filmde görebileceğiniz ünlülerden sadece bir kaçıdır. 


Waffles ile Mochi evlerinde sakince otururken ilk dondurma festivalinin geldiğini ve bir süre önce bu festival için parti vereceklerini dostlarına söylediklerini çoktan unutmuşlardır. Waffles ile Mochi sakince bu kış gününü bitireceklerini sandıkları sırada kapıya Paspas Steve ve dostlarının gelmesi ile büyük bir maceraya da başlamış olurlar. Waffles ile Mochi, Paspas Steve’in dostlarını da bu festival gününde Waffles ile Mochi’nin evine çağırdığını anlayan Waffles ile Mochi hemen acil bir plan yapıp dostlarına bekledikleri ziyafeti çekmek için kolları sıvarlar. Acilen ayaküstü yapılan plana göre Mochi hemen uçan arabasına atlayacak ve yemek ziyafeti için gereken yemek malzemelerini hızlıca temin edecektir. Bu sırada da Waffles’da gelen misafirlerini eğlendirip onları oyalayacaktır.


Bu sırada da izleyici İtalya’dan, Fransa’ya, Peru’dan daha birçok ünlü mutfağın bulunduğu ülkelerde bu ülkelerin yemekleri hakkında detaylı bilgiyi alacaktır. Aslında bir yemek programı şeklinde sunulan ancak içine Waffles ile Mochi’nin de girmesiyle tam bir eğlenceye dönüşen yapımda Waffles ile Mochi birbirinden farklı yemekleri test edecekler ve nasıl yapıldıklarına ve bu yemekleri özel yapan detayları keşfedeceklerdir. 

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın